Užsakymo apmokėjimas per OPAY Solutions mokėjimų surinkimo sistemą

Ši užsakymų apmokėjimo tvarka yra neatsiejama Pirkimo taisyklių dalis. www.royal-green.lt elektroninėje paduotuvėje yra įdiegta OPAY mokėjimų surinkimo sistema. Garantuojame, kad per OPAY sistemą vykdomi mokėjimai yra visiškai saugūs, užtikrinama konfidencialių ar privačių duomenų apsauga. Mokėjimai per OPAY vykdomi automatizuotai, o infomacija apie apmokėjimą pateikiama per keletą sekundžių. Už pateiktus užsakymus www.royal-green.lt elektroninėje parduotuvėje per OPAY mokėjimų surinkimo sistemą galima atsiskaityti šiais būdais: intenetine bankininkyste, mokėjimo iniciavimo paslauga, mokėjimo kortelėmis ir grynaisiais kasose.

1. Internetinė bankininkystė (bank link)

OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti per Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas internetinės bankininkystės (bank link) paslaugą.

     

Kaip veikia?

  1. Royal-green.lt el. parduotuvėje pirkėjas, paspaudęs mygtuką “Mokėti” yra nukreipiamas į jo banko el. bankininkystės puslapį, kuriame prisijungęs, patvirtina pardavėjo bankui perduotą mokėjimo nurodymą.
  2. Po patvirtinimo, mokėjimo nurodyme nurodyta pinigų suma nurašoma nuo pirkėjo sąskaitos ir pervedama į OPAY priklausančią banko sąskaitą. 
  3. Royal-green.lt el. parduotuvė automatiškai informuojama apie atliktą mokėjimą, taip pat apie apmokėjimą gali būti informuoti el. paštu el. parduotuvės atsakingi asmenys.
  4. Pirkėjas nukreipiamas atgal į el. parduotuvę, taip pat pirkėjas gauna el. laišką iš OPAY, patvirtinantį apie sėkmingą apmokėjimą.

Privalumai pirkėjui

  • Pardavėjas akimirksniu informuojamas apie gautas lėšas, todėl apmokėjimas užskaitomas labai greitai, ir todėl pirkinį rezervuosite pirmieji, o greičiau gavęs informaciją apie apmokėjimą, pardavėjas išsiųsti ar kitaip suteikti prekes ar paslaugas galės taip pat greičiau.
  • Nereikia suvedinėti mokėjimo duomenų, todėl nebaisu suklysti ir kartu labai paprasta.

2. Mokėjimo inicijavimo paslauga

OPAY mokėjimo sistema suteikia galimybę atsiskaityti Swedbank, SEB, Luminor DNB, Luminor Nordea, Citadele, Šiaulių bankas mokėjimo inicijavimo paslauga (mokėjimo inicijavimo paslaugą teikia NEO Finance, AB).

    

3. Grynieji kasose

Grynuosius pinigus surenkame Perlo terminaluose, PayPost ir Lietuvos pašto skyriuose, Maxima kasose. Šie tinklai, bendrai paėmus, sudaro daugiau kaip 2800 aptarnavimo taškų ir aprėpia visą Lietuvą iki mažiausio miestelio.

 

4. Atsiskaitymas tiesioginiu bankiniu mokėjimo pavedimu į UAB Arimeda banko sąskaitą

Šis mokėjimo būdas suteikia galimybę pirkėjams atlikti paprastą pavedimą banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės ir patiems suvedus pavedimo duomenis. Jei pasirinkote apmokėti bankiniu mokėjimo pavedimu, Jums patvirtinus užsakymą, į elektroninį paštą atsiųsime pranešimą apie mokėtiną sumą ir rekvizitus mokėjimui. Mokėti tiesioginiu bankiniu pavedimu galima tik tuomet, jei gavote užsakymo patvirtinimą, bet nepavyko apmokėti įprastu būdu arba buvote suderinę kitą mokėjimo sumą ar Jūsų užsakymas vykdomas kaip Specialusis užsakymas, suderinus su UAB Arimeda. Jei negavote užsakymo patvirtinimo, nesuderinote šio užsakymo apmokėjimo būdo su UAB Arimeda, prašome nedaryti mokėjimo pavedimo šiuo būdu! Mokėjimą galima atlikti tik kai patvirtinate užsakymą ir gaunate elektroninį laišką su mokėtina suma ir rekvizitais.

Mokėjimo informacija:

Gavėjas: UAB Arimeda
Įmonės kodas: 302496053
Atsiskaitomoji sąskaita:LT087044060007470894
Finansų įstaiga:AB SEB Bankas, kodas 70440
Mokėjimo paskirtis: užsakymo numeris arba užsakymo kodas, kurį gausite elektroniniu paštu po užsakymo patvirtinimo.

Bankinio mokėjimo pavedimo įskaitymai į mūsų sąskaitą atliekami Jūsų mokėjimo įstaigos nustatyta tvarka ir terminais. Jei mokėjimas atliekamas ne banko darbo laiku, įskaitymas įvykdomas sekančią banko darbo dieną.
Pagal šį mokėjimo būdą gautas bankinis mokėjimas nėra tvirtinamas automatiniu būdu, kaip būna mokant per OPAY sistemą, todėl labai prašome informuoti apie atliktą neautomatinį mokėjimą el. paštu parduotuve@royal-green.lt "Užsakymą x apmokėjome pavedimu", kad greičiau pakeistumėmė užsakymo būseną. Kitaip mokėjimo patvirtinimas gali užtrukti 1-4 d.d.

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.