Kokias prekes galima grąžinti?

Pirkėjas gali persigalvoti ir atsisakyti internetinėje parduotuvėje www.royal-green.lt įsigytų kokybiškų prekių, nenurodant jokios priežasties. Norėdamas pasinaudoti teise grąžinti prekes, Pirkėjas privalo perskaityti ir vadovautis Pirkimo taisyklėmis ir galiojančiais teisės aktais. Pirkėjas turi teisę:

  • ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos informuoti Pardavėją apie sutarties atsisakymą  elektroninio pašto adresu parduotuve@royal-green.lt, užpildant ir išsiunčiant sutarties atsisakymo formą.
  • ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo Pardavėjo informavimo apie sutarties atsisakymą dienos, išsiųsti Pardavėjui prekes kartu su prekių pirkimo dokumentu (PVM sąskaita faktūra) bei prekių Atsisakymo forma.

Pirkėjas neturi teisės grąžinti tinkamos kokybės maisto produktų (prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeistos jų pakuotės ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų).

Kaip grąžinti prekes?

Grąžinant prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymo formą (pavyzdys: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/dad7f330d05511e3a8ded1a0f5aff0a9) ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos ją prašysime išsiųsti elektroninio pašto adresu parduotuve@royal-green.lt.

Patvirtinus grąžinimą, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes išsiųsti nurodytu adresu, kartu su PVM sąskaita faktūra ir atsisakymo forma. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Kur grąžinti prekes?

Prekės reikia grąžinti adresu: UAB Arimeda, Atgimimo g. 1B, Raudondvario k, Kauno raj. arba į Raudondvario IKI Omniva paštomatą (Naujalio g. 20B, Raudondvaris, Kauno raj.) nurodant gavėjo telefono numerį +37060899009 ir/ar kitus kontaktus

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Už prekes sumokėta suma grąžinama per 5 darbo dienas nuo prekių sugražinimo Pardavėjui, naudojant tokį patį mokėjimo būdą kokį naudojo Pirkėjas, arba pervedant į sąskaitą nurodytą Atsisakymo formoje. 

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.