Prekių pristatymas Lietuvoje

Patvirtiname ir pradedame ruošti tik iš anksto apmokėtus užsakymus. Užsakymus surenkame ir išsiunčiame per 1-2 darbo dienas, priklausomai nuo užsakymo gavimo dienos ir laiko (darbo dienomis paprastai išsiunčiame tą pačią dieną, jei prekės užsakomos iki 12val). Kurjerių tarnybos užsakymus pristato per 1-3 darbo dienas**.

Prekių pristatymas į OMNIVA ar LT EXPRESS paštomatus

Užsakymo pristatymo į paštomatus kaina 1.99 eur.

Nemokamai pristatome nuo 25 eur.

Pasirinkus pristatymą į paštomatus, gausite SMS žinutę su nurodyta informacija dėl siuntos paėmimo.

Prekių pristaymas į namus (biurą) per OMNIVA kurjerius*

Užsakymo pristatymo į namus kaina 3.99 eur

Nemokamai pristatome nuo 40 eur.

*Pristatant prekes į namus Kuršių Nerijoje su DPD kurjerių tarnyba taikoma 13 eur priemoka prie užsakymo kainos.

Vakare prieš pristatymą gausite SMS žinutę (arba pranešimą į Viber programėlę, jeigu ją naudojate) su siuntos numeriu ir internetine nuoroda. Ją paspaudus galėsite valdyti savo siuntos pristatymą: keisti pristatymo adresą, dieną ar nukreipti siuntą į patogiausią DPD paštomatą. Tai patogu, jei pasikeitė Jūsų planai ir numatytą pristatymo dieną negalite priimti siuntos.

Pristatymo dienos rytą apie numatomą siuntos pristatymo laiką būsite informuotas SMS žinute (arba pranešimu į Viber programėlę, jeigu ją naudojate). Žinutėje bus nurodytas kurjerio atvykimo laikąs 1 val. laiko intervalu, pvz. 09:50-10:50.

Prekių pristatymo metu, kurjeriui pareikalavus, turėsite parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir užpildykite pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

**DĖMESIO! Dėl Covid-19 situacijos, kai kuriuose paštomatuose susidaro siuntų eilės ir siuntos pristatymas gali prailgti iki 7 dienų. 

DĖMESIO! Siuntų pristatymas asmenims, esantiems saviizoliacijoje. Siuntos asmenims, esantiems saviizoliacijoje, ir toliau bus pristatomos laikantis visų saugumo reikalavimų: išlaikomas saugus atstumas, dėvima apsauginė nosį ir burną dengianti kaukė ir vienkartinės pirštinės.
REKOMENDUOJAME, jei esate saviizoliacijoje, siuntas siųsti į paštomatą, jei siunta atitinka maksimalius dydžio ir svorio reikalavimus. Bet kuris Jūsų artimas asmuo su PIN kodu galės patogiai atsiimti siuntą iš paštomato. Tikimės Jūsų supratingumo.
SVARBU! Jei esate saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti kurjerį. Kurjeriui praneškite, kai jis skambina pasiteirauti ar esate nurodytu adresu arba informuokite iš karto kurjeriui atvykus. Jei laukiate siuntos už kurią turėsite apmokėti ar siuntos su dokumentų grąžinimu, prašome atšaukti siuntą. Tai galite padaryti paspaudę nuorodą gautą SMS arba Viber žinute.

Siuntų pristatymo terminai galioja jei pirkėjas nurodo teisingus siuntos pristatymo duomenis (adresą arba paštomatą, kontaktinį telefono numerį). Jei nurodyti neteisingi gavėjo duomenys, siunta bus peradresuojama arba grąžinama pardavėjui, todėl siuntos pristatymas gali papildomai užtrukti iki 3-7 darbo dienų. Jei pastebėjote, kad pateikėte klaidingus duomenis, prašome nedelsiant informuoti el. paštu parduotuve@royal-green.lt arba telefonu 860899009 (9-17 val. darbo dienomis).

Šios prekių išsiuntimo ir pristatymo sąlygos, terminai ir kainos yra neatsiejama Pirkimo taisyklių dalis.

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.