Naujienos & Tinklaraštis

Natūralios kilmės maisto papildai
By gruodžio 23, 2020 0 Komentaras

Natūralios kilmės maisto papildai

Puikiai žinome, jog žmogui pagrindinis ir svabiausias maistinių medžiagų šaltinis visuomet buvo, yra ir bus- augalinės ir gyvulinės kilmės maistas. Todėl ir šiandien, valgydami subalansuotą, natūralų maistą (idealu jei jis buvo užaugintas savo sode, ekologiškas ar įsigytas iš patikimo ūkininko) mes galime patenkinti bazinį reikiamų vitaminų bei mineralų dienos poreikį. Šiuolaikinė Farmacijos pramonė, atsirado prieš pora amžių, o suklestėjo praėjusiame  šimtmetyje, kai be viso kito, mokslininkai atrado ir išmoko susintetinti vitaminus bei mineralus. Iki 1935 metų niekas nieko nežinojo apie vitaminus, o vienintelis įmanomas energijos šaltinis žmogui tuo metu būdavo- maistas. Visi vitaminai buvo atrasti ir pradėti tyrinėti tik 1913-1948 metais ir kuomet mokslininkai pirmą kartą vitaminus atrado- jie buvo izoliuoti iš maistinio šaltinio. Mokslininkai išskyrė atskirus vitaminus ir mineralus tam, kad juos ištirtų, o ne tam, kad galima būtų juos vartoti kaip papildus. Pavyzdžiui vitaminas C buvo atrastas 1912 m., izoliuotas 1928 m., susintetintas 1933 m. ir tapo pirmuoju kada nors susintetintu vitaminu. To pasekoje prasidėjo masinė pigaus vitamino C gamyba. Antrojo pasaulinio karo metu karių mitybos poreikis pralenkė poreikį išlikti ištikimiems gamtai, todėl atsirado plati pigių sintetinių vitaminų pasiūla. Nuo 1950 metų pasidėjo masinė maisto papildų gamyba, o pramonė ir toliau laikėsi šio kelio, užuot grįžusi prie gamtos...
Šiandien vaistinėse turime labai didelį maisto papildų pasirinkimą ir žinome: jie būna susintetinti/izoliuoti arba natūralios kilmės, pagaminti iš koncentruoto augalinio šaltinio: žolelių, vaisių, daržovių, grybų, dumblių naudojant nepažeistas įvairias augalo dalis arba ekstraktus. Royal Green šiandien sėkmingai grįžta atgal į gamtą ir didžiuojasi turinti didžiausią augalinės kilmės, ekologiškų maisto papildų pasirinkimą Europoje, o daugiau nei 35 šalių gyventojai jau spėjo įsitikinti produktų kokybe ir veiksmingumu! Be to, Royal Green maisto papildai ne tik gausiai papildyti įvairiomis veikliosiomis žolelėmis ar augalais, bet ir patys vitaminai bei mineralai pagaminti iš augalų ekstraktų! Tai yra sudėtingas ir ilgas procesas. Tam, kad pagaminti šiuos produktus, reikia daugelio žmonių atsakingo darbo. Vietoje to, jog įsigyti visas reikiamas susintetintas žaliavas iš vieno farmacijos fabriko, Royal Green bendradarbiauja su daugiau nei 40 ūkininkų iš viso pasaulio. Nuo Indonezijos iki Havajų, jie tvariai ir (dažniausiai) ekologiškai augina įvairias žoleles, uogas, žiedynus, grybus, dumblius ir kt. Kiekvienais metais visi tikisi, jog saulė švies pakankamai kaitriai, tam, kad augalai spėtų subręsti, o didelės liūtys nepražudys derliaus. Todėl tą dieną, kai reikiamos kokybės augalai atvyksta į gamyklą, visi gali lengviau atsikvėpti. Royal Green įsitikinę, jog patys efektyviausi yra natūralūs vitaminai bei mineralai. Be to įvairiuose augaluose yra ne tik mums reikiamų multivitaminų, bet ir šimtai skirtingų veikliųjų augalo maistinių medžiagų, tokių kaip bioflavanoidai, eteriniai aliejai, fermentai ir kt. Pavyzdžiui dažinė ciberžolė turi daugiau nei 600 aktyvių veikliųjų medžiagų, plokščioji vingrūnė (spirulina)- daugiau nei 60 ir t.t. Pavyzdžiui vartodami natūralų kalcį, išgaunamą iš raudonųjų dumblių, jūs gausite ne tik kalcį, bet ir kitas maistines medžiagas kurias augalas sukaupė augdamas jūroje, tokias kaip magnį ir kt. Lygiai taip yra su visais kitais natūraliais vitaminais. Natūralius maisto papildus mūsų organizmas atpažįsta kaip maistą, todėl jie gerai absorbuojami ir nedirgina skrandžio. Royal Green maisto papilduose susijungia šiuolaikinės galimybės su visa Motulės Gamtos išmintimi bei pilnatve.
Į ką atkreipti dėmesį prieš apsisprendžiant įsigyti maisto papildą? 
Ar nebūtų puiku, jei žodis "natūralus" būtų saugomas, kurio negalėtų naudoti visi ir visur? Kiekvienas prekinis ženklas gali teigti, jog jis siūlo maisto papildus "tik iš natūralių ingredientų", o perskaičius sudėtį nesunku įsitikinti, jog joje vien sintetiniai vitaminai papildyti keliais augalų ekstraktais. O kur dar gausybė teiginių kaip "be konservantų", "be dažiklių", "be GMO", "be E", "organinis", "biologinis"- sunku nepasiklysti reklamų džiunglėse. Ar tai reiškia, jog šie produktai natūralūs, geresni, geriausi? Perskaičius sudedmųjų dalių sąrašą lengva įsitikinti- nebūtinai! Maža to, dažnai tenka stebėti "bio", "eco", "eko" žodelių vartojimą, greta maisto papildų kurie nepažymėti ES ekologinės gamybos logotipu (žalio lapo ženklu). Supratama, juk šie žodeliai žmonėms asocijuojasi su ekologiškumu, o tai reiškia natūralumu ir visiškai kita produkto verte, kokybe bei kilme. Ka daryti kad neapsigauti? Tai tikrai paprasta! Europos Sąjungoje teisėtai naudoti tokius žodelius kaip "bio', "eco" ar 'eko"- atskirai ar junginiuose su kitais žodžiais, galima tik ženklinant ar reklamuojant produktus, kurie atitinka su ekologine žemės ūkio ir maisto produktų gamyba susijusių teisės aktų reikalavimus! Todėl nepasikliaukite vien gražiais reklamos šūkiais, bet būtinai perskaitykite maisto papildų sudedamųjų dalių sąrašą. Jei terminai neatrodo panašūs į kažką, kas auga gamtoje, tada yra labai didelė tikimybė, jog tai yra sintetinė arba izoliuota sudedamoji dalis. Jei nurodoma, iš kur gaunami vitaminai ir mineralai, tuomet yra didelė tikimybė, jog tai yra natūralios kilmės, augalinė sudedamoji dalis. "Magnis iš Jūros salotų", "Vitaminas C iš agrastinio lapainio", "Geležis iš kvapiosios murėjos lapų" yra natūralios kilmės vitaminų ir mineralų pavyzdžiai. O jei ant maisto papildo pakuotės randate ES ekologinės gamybos logotipą (žalią lapą), tuomet neabejokite- papildas yra 100% natūralus! Be to jis ne tik natūralus, o ir užaugintas be pesticidų, herbicidų, chemikalų, be konservantų, GMO, sintetinių saldiklių ir kitų niekam nereikalingų sudedamųjų dalių, nes ekologinėje gamyboje, savaime suprantama, viso to tiesiog būti negali.

Tradiciniai vitaminai ir mineralai

Royal Green vitaminai ir mineralai

Izoliuota medžiaga
0% natūrali
Pagaminta farmacijos pramonės įmonėse

Augalinė medžiaga
100% natūrali
Pagaminta Motulės Gamtos

Royal Green didžiuojasi gamindama sertifikuotus ekologiškus vitaminus ir mineralus, kurie yra išgauti iš augalų. Nepriklausomas žalio lapo ženklelis, esantis ant mūsų produktų, patvirtina tai.

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.