Naujienos & Tinklaraštis

Earth Line natūrali kosmetika
By spalio 14, 2021 0 Komentaras

Earth Line natūrali kosmetika

Dauguma mūsų, propaguodami sveiką gyvenimo būdą, didžiausią dėmesį kreipia į subalansuotą mitybą ir reguliarius fizinius pratimus. Žinoma, šie dalykai labai svarbūs, bet kaip dėl produktų, kuriuos tepame ant savo kūno? Kas kartą, kai ką nors suvalgome, maistą suskaido mūsų virškinimo sistema, o kepenys pašalina kenksmingus toksinus. Tačiau mūsų oda- didžiausias gyvas, kvėpuojantis organas, ne tik apsaugo kūną nuo išorinių veiksnių, bet ir, kaip kempinė, sugeria tai, ką ant jos užtepame. Iki 60 % to, kas patenka ant odos, gali patekti į kraują ir kauptis mūsų organizme. Pagalvokite apie visus kasdien naudojamus produktus, kurie liečiasi su mūsų oda: makiažą, kvepalus, drėkinamuosius kremus, muilą, prausiklius, dezodorantus ir panašiai. Yra paskaičiuota, jog vidutiniškai kas dieną žmogaus odą veikia apie 10 skirtingų grožio priemonių. Neretai mes net nesusimąstome koks kiekis įvairiausių medžiagų galiausiai patenka į mūsų kraują. Todėl naudoti natūralias, ekologiškas, bauginančių cheminių medžiagų neturinčias odos prižiūros priemones atrodo kaip niekad prasminga.
Laimei viską, ko mums gali prireikti, kad būtume sveiki ir gražūs, gamta jau sukūrė! Gamtos keliu žengia ir 30 metų patirtį natūralių odos ir plaukų priežiūros priemonių gamyboje turintis gamintojas Original Cosmetics iš Nyderlandų, Lietuvoje pristatantis natūralias ir ekologiškas kosmetikos produktų linijas Earth Line ir Sea Line. Jei vis dar naudojate neekologiškus produktus, laikas gerai pagalvoti. Skaitykite toliau ir sužinokite, kokią naudą teikia ekologiški odos priežiūros produktai, kad sužinotumėte, kuo jie gali būti jums naudingesni.


Ekologiškų odos priežiūros produktų naudojimo privalumai: 
1. Neekologiškuose, masiniuose odos priežiūros produktuose yra kenksmingų ingredientų.
Paimkite bet kokio neekologiško odos priežiūros produkto, buteliuką ir perskaitykite jo sudedamųjų dalių etiketę. Kiek sudedamųjų dalių iš tikrųjų galite atpažinti? Neekologiškuose odos priežiūros produktuose gali būti endokrininę sistemą ardančių, sintetinių medžiagų, pavyzdžiui, ftalatų, natrio laureto/laurilo sulfato, mineralinio aliejaus, naftos ar parabenų. Šie žinomi kancerogenai gali sutrikdyti jūsų imuninę, reprodukcinę ir endokrininę sistemas. Kuo daugiau šių produktų naudojate, tuo didesnė toksinių medžiagų koncentracija gali patekti į jūsų organizmą ir kauptis jame, sukeldama įvairių sveikatos problemų ateityje.
Jei norite atidžiau išnagrinėti gaminių sudėtį, bet abejojate ar sugebėsite atpažinti ir teisingai įvertinti visas juose esančias sudedamąsias dalis, mes ypač rekomenduojame į mobiliuosius telefonus atsisiųsti nemokamą programėlę "INCI Beauty". Jos pagalba jūs paprastai, greitai ir nemokamai išsianalizuosite kosmetikos gaminių sudėtį! Nesvarbu, ar namuose, ar parduotuvėje planuojant įsigyti naują kosmetikos prekę- jūs lengvai galite sužinoti išsamią gaminio sudėtį nuskaičius gaminio brūkšninį kodą arba ieškant jo pagal pavadinimą ar prekės ženklą. Kiekviena sudedamoji dalis įvertinama pagal jos pavojingumo lygį arba galimą nepageidaujamą poveikį žmonėms bei gamtai. Atsakymas pateikiamas balais, o vėliavėlė, priklausomai nuo to kiek prieštaringai vertinamų sudedamųjų dalių randama, nusidažo nuo žalios iki raudonos spalvos. Būtinai raskite laiko peržiūrėti savo namuose naudojamą kosmetiką. Jūs atsakingai rūpinatės savimi, jei jūsų naudojama kosmetika yra pažymėta žaliomis vėliavėlėmis!
2. Ekologiški odos priežiūros produktai gaminami iš natūralių ingredientų. 
Dabar perskaitykite ekologiško odos priežiūros produkto, pavyzdžiui Earth Line, sudedamųjų dalių etiketę. Tikriausiai atpažinsite daugelį, jei ne visas, ten esančias sudedamąsias dalis. Natūralūs ir ekologiški Earth Line odos priežiūros produktai gaminami iš daugiau nei 100 kruopščiai atrinktų skirtingų sertifikuotų natūralių ir ekologiškų ingredientų (augalų ekstraktų, aliejų, eterinių aliejų ir kt). Savaime suprantama, šie ekologiški ingredientai yra auginami nenaudojant priedų ir cheminių medžiagų, tokių kaip pesticidai, herbicidai, sintetinės trąšos ir genetiškai modifikuoti organizmai (GMO). Earth Line gamintojai keliauja po visą pasaulį, kad rastų subtiliausius ir įdomiausius augalus ir žoleles, kurias naudoja savo kompozicijose. Be to, visi Earth Line produktai sertifikuoti Cosmos Organic ar Cosmos Natural, BDIH, ICADA ir Eco-control- labiausiai gerbiamose ekologiškos ir natūralios kosmetikos sertifikavimo įstaigose. Matydami šiuos logotipus ant kosmetikos pokuočių galite būti tikri, jog odos priežiūros produktai yra iš tiesų natūralūs. 

Štai keletas Earth Line dažniausiai naudojamų ekologiškų odą puoselėjančių ingredientų:
SIMONDSIJŲ ALIEJUS- tai maistingųjų medžiagų turtingas aliejus, turintis daug panašumų su odos riebalų rūgštimis ir trigliceridais, todėl lengvai pasisavinamas. Tikras energijos šaltinis dėl didelės vitamino E koncentracijos. Simondsijų aliejus apsaugo nuo drėgmės praradimo ir tinka bet kokio tipo odai.
MEDETKOS- jau daugelį amžių žmonių naudojamos dėl savo naudingųjų savybių: gydomųjų, nuskausminamųjų ir priešuždegiminių. Egiptiečiai taip pat priskiria joms atjauninančias savybes. Medetkos prisideda prie odos regeneracijos. Pasižymi raminamuoju poveikiu ir skatina porų susitraukimą, kad būtų išvengta drėgmės praradimo.
MAKADAMIJOS- šalto spaudimo makadamijos riešutų  aliejus gerai įsigeria į odą, sudaro apsauginį odos sluoksnį, lygina odą ir suteikia šilkinį švelnumą. Antioksidacinis poveikis mažina odos senėjimo požymius, regeneruoja ir minkština odą. Natūraliai turi SPF 6.
TAUKMEDŽIŲ SVIESTAS- gaunamas iš Centrinėje Afrikoje augančio mangifolijos medžio riešutų. Ant odos palieka ploną plėvelę, kuri sulaiko drėgmę, apsaugo nuo išsausėjimo, padeda mažinti smulkias raukšleles, suteikia odai švelnumo ir elastingumo.
ROŽĖS- damaskinės rožės ekstraktas drėkina ir ramina visų tipų odą, net sausą ir jautrią. Lengvai sutraukia, dezinfekuoja, padeda pašalinti sudirgimus, o gundantis, švelnus aromatas ramina ir harmonizuoja tiek odą, tiek ir protą.
KOKOSŲ ALIEJUS- daug raminamųjų medžiagų turintis aliejus iš kokosų riešutų, kuris ant odos sudaro apsauginę plėvelę. Maitina, drėkina ir suteikia odai švelnumo pojūtį. Tinka visų tipų odai, ypač (labai) jautriai ir sausai. Pasižymi antibakterinėmis savybėmis, kurios nepakeičiamos kojų kremui ir dezodorantams.
3. Ekologiški produktai yra veiksmingesni
Ekologiškai užaugintuose augaluose yra daugiau antioksidantų, nei neekologiškai užaugintuose augaluose. Be to, iki 95 % ekologiško odos priežiūros produkto turinio sudaro veikliosios medžiagos. Tuo tarpu sintetiniuose odos priežiūros produktuose veikliosios sudedamosios dalys sudaro tik 5-10 % jų turinio.
4. Natūralūs ir ekologiški produktai yra naudingesni jūsų odai ir sveikatai
Sintetiniai ingredientai, esantys neekologiškuose produktuose, gali būti greitai veikiantys, tačiau jie taip pat gali būti invaziniai, darantys žalą, kurios nematyti. Jie gali suteikti momentinį efektą ir matomus rezultatus: išlyginti raukšles ar šalinti saulės dėmes. Tačiau ilgai naudojant šias chemines medžiagas, jos gali pažeisti ir susilpninti jūsų odą, nes jūsų organizmas bando prisitaikyti prie nuolatinio šių svetimų, kenksmingų medžiagų poveikio. Dėl to gali sudirgti oda, padidėti jos jautrumas, atsirasti priešlaikinis senėjimas, užsikimšti poros, padidėti rizika atsirasti saulės dėmėms. Naudodami natūralias ir ekologiškas odos priežiūros priemones užtikrinate, kad gausite realią naudą iš tikrų sudedamųjų dalių, kurios veikia harmonijoje su gamta ir jūsų organizmu, todėl jūsų oda gali geriau susibalansuoti ir atsistatyti. Rezultatų gali tekti laukti truputį ilgiau, tačiau jūs žinosite, kad natūralios ir ekologiškos odos priežiūros priemonės yra švelnios jūsų odai ir ilgainiui nepakenks jai, bei jūsų organizmo sveikatai.
5. Renkatės odos priežiūros produktus be žiaurumo
Žinome, jog grožio pramonė, nors ir sulaukia pasipriešinimo, tačiau vis dar atlieka savo produktų bandymus su gyvūnais, kad įsitikintų, jog jie yra saugūs naudoti žmonėms. Ar estate kada pagalvoję, jog kosmetinio gaminio ingredientai yra trinami į nuskustą triušio odą ir lašinami į akis tikrinant, ar neapaks? Įvairūs gyvūnai šeriami preparatais žiūrint, ar nesusirgs vėžiu, ar palikuonys nebus išsigimę. Tokie bandymai, atliekami be nuskausminimo, anksčiau ar vėliau negrįžtamai sužaloja vidinius ir išorinius gyvūno organus, apakina ir suluošina jį. Tai žinant viskas pradeda atrodyti kitaip… Gera žinia yra ta, kad natūraliems ir ekologiškiems produktams tokių žiaurių bandymų nereikia! Dėl natūralių, juose esančių, ingredientų jie yra saugūs ir nekenksmingi! Pasirinkdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jūs renkatės odos priežiūros produktus be žiauraus elgesio ir palaikote bandymų su gyvūnais nutraukimą pramonėje.
6. Pagarba aplinkai
Kadangi natūraliuose ir ekologiškuose gaminiuose naudojami natūraliai užauginti ingredientai, juose nėra pesticidų ir trąšų, jie nepalieka kenksmingo pėdsako planetoje, ypač dirvožemyje, vandenyje ir ore. Naudodami ekologiškus grožio produktus, galite padėti sumažinti savo poveikį aplinkai, palaikyti aplinkos tvarumą. Pirma, jums nereikės nerimauti dėl į kanalizaciją patenkančių cheminių medžiagų, nes buteliuke jų nebus. Todėl į žemę pateks gerokai mažiau atliekų ir toksinų.
Tikimės, kad šis sąrašas padėjo jums suprasti natūralių ir ekologiškų odos priežiūros produktų naudą ir tai, kuo jie yra geresni jūsų odai, sveikatai ir net aplinkai! Taigi jau šiandien pradėkite investuoti į savo sveikatą pradėdami naudoti natūralius ir ekologiškus odos priežiūros produktus, jei to dar iki šiol nepadarėte!

Leave a comment

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.