Unikali Royal Green kokybė

Jei būtų mūsų valia, susintetintiems ar izoliuotiems vitaminams ir mineralams priklausytų praeitis. Esame įsitikinę, jog augalinės kilmės ar sertifikuoti ekologiški vitaminai ir mineralai yra puikūs šaltiniai, jie turi platų poveikį ir yra gerai atpažįstami organizmo. Ekologiškas maistas yra gamtos dovana ir nuo pat mūsų įsikūrimo 2008 m. mes su užsidegimu skelbiame šią gamtos išmintį.

Deja, daugelis žmonių yra nuolat klaidinami arba nepilnai informuojami. Pavyzdžiui, jei jūs prašote natūralaus ar augalinio vitamino C, jūs greičiausiai išeisite įsigiję askorbo rūgštį (susintetintą vitaminą C) arba kalcio askorbatą (esterį-C). Arba, jei jūs prašote produkto kaulams stiprinti, yra didžiulė tikimybė, kad bus rekomenduotas kalcio karbonatas. Kalcio karbonatas yra kreida, t.y. gryna uola! Keletas kitų izoliuotų vitaminų ir mineralų pavyzdžių yra: magnio oksidas, cianokobalaminas (vitaminas B12), selenometioninas (selenas), retinolio palmitatas (vitaminas A) ir daugelis kitų. Šios medžiagos neauga dirvoje, nėra natūralios kilmės, bet yra gaminamos farmacijos pramonės įmonėse. 

Manau, jog tai turi keistis ir tai buvo priežastis, dėl kurios 2008 m. įkūriau Royal Green. Roy-All-Green: gyvenimo būdo ir maisto papildų prekinis ženklas, kuris yra sukurtas kaip augalinės kilmės maisto papildų alternatyva rinkoje parduodamiems sintetiniams vitaminams ir mineralams. Mūsų įsipareigojimas dėl sertifikuotų ekologiškų ingredientų, atsispindi mūsų produktuose. Tai pasiekimai, kuriais aš labai didžiuojuosi. Mes visi esame įkvėpti Motulės Gamtos galių ir man malonu pasiūlyti visiems, kurie tai supranta ir palaiko, vitaminų ir mineralų pasirinkimą, atitinkantį jų įsitikinimus.

Roy Jongens

Royal Green įkūrėjas ir vystytojas 

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.